"Mowa kwiatów nie zna granic" Autor nieznany
Chcesz wręczyć kwiaty bliskiej
Ci osobie i nie masz możliwości zrobienia tego osobiście?
Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Zobacz gdzie możemy dostarczyć
Twój upominek.
Strona główna
Witamy Państwa na stronie Kwiaciarni „JOANNA”. Firma działa od 1992r. na terenie Warszawy - Białołęka. Oferujemy dowóz kwiatów do Klientów w promieniu 10 km od Warszawy.

Klientów naszych obsługujemy zgodnie z obecnymi trendami, pozwala nam to na spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań i życzeń. Dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu nasze propozycje kwiatowe są niepowtarzalne i o wysokim poziomie artystycznym.

Pracownikami kwiaciarni są wykwalifikowane oraz doświadczone florystyki, gwarantujące wysoką jakość wykonywanych usług. Dzięki temu kompozycje przygotowane przez naszą kwiaciarnie są zawsze zgodne z najnowszymi trendami w dziedzinie florystyki.

Nasza kwiaciarnia oferuje bukiety okolicznościowe, kompozycje kwiatowe, kwiaty jako kompozycje kościoła, samochodu, sali weselnej, dekoracje świąteczne, kwiaty cięte i doniczkowe oraz wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres a także do innych miast w Polsce. Na podstawie przedstawionych propozycji kwiatowych można złożyć zamówienie w formie najbardziej dogodnej dla Państwa – przez telefon, faksem lub osobiście.

Przyjmujemy płatności gotówką w kwiaciarni, przelewem bankowym na konto oraz kartą płatniczą.
Copyright © 2015 - Kwiaciarnia - Created by Aurelius Interactive